Moda na zawieszki – modny trend czy obciach?

0
574
Moda na zawieszki
Moda na zawieszki

Coraz częściej możemy zauważyć zawieszki nie tylko tradycyjnie noszone na naszych szyjach, ale i również na innych częściach naszego ciała. Są to elementy ozdobne, które wykorzystywane są również do wzbogacenia oraz dekoracji codziennej odzieży, czy przedmiotów. Czy nadmierne nadużywanie oraz wzbogacanie odzieży oraz ciała zawieszkami jest modne oraz co o tym wszystkim myślimy? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule.

Poczucie złotego środka

Jak wszyscy dobrze wiemy, poczucie estetyki oraz wizji powinny mieć pewne określone granice. Posiadanie poczucia umiaru zarówno w sferze ubierania, jak i w innych dziedzinach życia niesie wiele zalet. Dlatego dobrze jest mieć dobre poczucie smaku oraz gustu w doborze codziennych stylizacji, które automatycznie pozwolą uniknąć nam znajomego ,,faux pas’’. Tyczy się to wszelkich rzeczy, ale i oczywiści biżuterii, która ma za zadanie zdobić oraz podkreślać urodę, a nie obciążać oraz ją szpecić. Czy zawieszki stały się kiczem, czy może gustownym trendem?

Modne wszystko to, co z umiarem

Nadużywanie biżuterii oraz przyozdabianie ją każdej części ciała nie jest najlepszym pomysłem. Wybierzmy określoną część naszego ubioru bądź ciała, którą w szczególności chcesz wyeksponować oraz subtelnie podkreślić. Zawieszki charms to zatem genialny element ozdobny, który zastosowany z dobrym smakiem będzie modnie oraz stylowo prezentować się na ciele, czy ubraniach.

Rodzaje popularnych zawieszek

Zawieszki można zakupić w różnych postaciach, do różnych elementów naszego ubioru. Są to między innymi zawieszki charms, które zawiesza się nie tylko do naszyjników oraz bransoletek, ale jako element ozdobny do biustonoszy, torebek czy czapek. Częstymi zawieszkami, z których korzysta wiele pań są znane breloki do damskich torebek, portfeli czy telefonów, które znajdziemy w przeróżnych postaciach oraz kolorach. Specjalnie dla Was przedstawimy kilka modnych propozycji odzieży, w których znajdą się modne zawieszki charms. Ciekawi biżuteryjnie przyozdobionych elementów ubioru?

  Polskie małe i średnie firmy toczą w sieci nierówną walkę z globalnymi gigantami. Potrzebne są nowe regulacje rynku

Biustonosz z zawieszkami

Kobiecy biustonosz z zawieszkami to hit bielizny dla kobiet. Specjalnie do ozdobienia zawieszkami najlepiej nadają się biustonosze z modnymi paseczkami, które w połączeniu tworzą ciekawe wzory oraz sploty na dekolcie. Dodanie dwóch delikatnych biżuteryjnych akcentów w postaci zawieszek na poprowadzonych paseczkach będą świetnie prezentować się na kobiecym dekolcie.

Czapki dżokejki

Coraz częściej w sklepach odzieżowych znaleźć można damskie czapki typu dżokejka z zamontowanymi elementami biżuteryjnymi w kształcie kółek, przypominjące klasyczne kolczyki. Ten modny dodatek pojawia się również w sukienkach, spódniczkach czy na zakończeniach spodni jeansowych. Taki dodatek z pewnością zwróci czyjąś uwagę oraz będzie bardzo modnie prezentować się na ciele.

Bransoletki

Nie można o nich nie wspomnieć, ponieważ to najczęstsza biżuteria, która składa się właśnie z modnych zawieszek. W sklepach znaleźć można gotowe rodzaje bransoletek, ale i takie, gdzie zawieszki można wybrać indywidulanie do stworzenia własnej bransoletki.

Więcej na temat: nefryt-sklep.pl