Nowa kampania Tłoczni Dziadka Franka

0
764

Wiosna to moment, kiedy budzą się do życia rośliny i zwierzęta, to czas transformacji. Czas,  w którym nadchodzi nowe. Wraz z tym okresem Tłocznia Dziadka Franka ruszyła z nową kampanią lifestylową i powołała do życia „Drużynę Piękna”.

Celem akcji Drużyna Piękna jest ukazanie różnych odsłoń piękna wśród ludzi, a także zachęcenie do zmiany stylu życia na lepszy – zdrowszy. W tym celu na dedykowanej stronie, a także na profilu na Instagramie, Drużyna Piękna będzie umieszczać posty, zdjęcia, poradniki, przepisy i informacje o zbliżających się akcjach lifestylowych przygotowanych przez Tłocznię Dziadka Franka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

„Piękno nie jest jednowymiarowe. Składa się na nie wiele elementów – począwszy od odżywiania, samopoczucia, zmiany stylu życia, a kończąc na zachowaniu równowagi między ciałem i umysłem. Jesteśmy piękni kiedy się tak czujemy – to przewodnia idea, którą kieruje się Drużyna Piękna” – komentuje Zofia Wiśniewska, FrankFood Sp. z. o.o.

O FrankFood

Tworząc naszą markę połączyliśmy zdobytą wiedzę w branży spożywczej z recepturami naszych dziadków i pragnieniem dostarczenia na rynek europejski produktów, które sami chcielibyśmy spożywać. Produktów naturalnych, ekologicznych i przede wszystkich zdrowych.

Naszą misją jest wzbogacanie i urozmaicanie życia poprzez oferowanie i rozwój naturalnych i ekologicznych produktów, wytwarzanych w oparciu o tradycyjne i sprawdzone receptury.

Kierujemy się przekonaniem, że każdy z nas ma prawo wyboru produktów zdrowych, organicznych, bezglutenowych, wegańskich oraz wolnych od GMO.

Strona główna

  Wybieramy płyty betonowe na drogę