Glsoft.pl – sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych

0
500
Glsoft.pl – sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych

Firma GLsoft.pl specjalizuje się w dostarczaniu placówkom handlowym wysokiej klasy systemów komputerowych, fiskalnych systemów sprzedaży, takich jak kasy oraz drukarki fiskalne, a także innych urządzeń, które są niezbędne do prawidłowej i efektywnej pracy zespołów sprzedażowych.

Mając na uwadze wysokie oczekiwania naszych klientów współpracujemy z renomowanymi dostawcami. Obecnie nasza oferta obejmuje urządzenia fiskalne – kasy oraz drukarki – takich firm jak  Posnet, Novitus, Elzab, Mera, theraml HD i wiele innych.

Uzupełnienie oferty stanowi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także szkolenia z zakresu obsługi.

Naszym atutem jest również kadra dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy dobiorą dla Państwa urządzenia fiskalne dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb.

Korzystne warunki współpracy, najwyższej jakości drukarki i kasy fiskalne, a także profesjonalny serwis – to tylko niektóre z korzyści płynących ze współpracy z naszą firmą. Więcej informacji na temat naszje oferty, znajdziecie Państwo na naszje stronie firmowej https://www.glsoft.pl/?drukarki-fiskalne,49

Dlaczego powinienem wybrać sklep GL-Soft?

Nasza firma jest liderem rynku kas fiskalnych w okolicach Słupska, Lęborka, Bytowa a nawet w okolicach Trójmiasta. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych od ponad 15 lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także programy komputerowe dla sklepów i aptek. Sprzedajemy i serwisujemy także drukarki apteczne, drukarki mobilne, kasy fiskalne. Szczegółowy opis znajduje się na naszej stronie.,

Co nas wyróżnia:

  • Posiadamy duży wybór oferowanych urządzeń fiskalnych w bardzo dobrych cenach
  • Posiadamy sprawny, szybki i niedrogi serwis

Nasza firma działa na rynku od 2001 roku. Nasi klienci przy zakupie urządzeń fiskalnych mogą liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę z zakresu regulacji, przepisów i ustaw dotyczących ich funkcjonowania.

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

  • dobór urządzeń
  • konfigurację
  • fiskalizację
  • opiekę posprzedażową

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, a jego zadowolenie to dla nas najwyższa wartość.  Posiadamy status platynowego partnera firmy Elzab oraz jesteśmy jego autoryzowanym serwisem, co również świadczy o naszym doświadczeniu oraz profesjonalizmie.

  Rośnie liczba nowych przyłączeń do sieci ciepłowniczych. Poprawi to jakość powietrza w polskich miastach

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. https://www.glsoft.pl/