eRecepta dla dziecka

0
495
eRecepta dla dziecka
eRecepta dla dziecka

Jeśli borykają się Państwo z problemami zdrowotnymi dziecka w nocy lub w weekend, kiedy trudno o specjalistę, dobrym rozwiązaniem są wizyty online. Szybka i intuicyjna w obsłudze platforma pozwoli na kontakt ze ekspertem chorób dziecięcych.

Kontakt ze specjalistami na intuicyjnej platformie

Wielu rodziców ma obecnie problem z dostaniem się do dobrego specjalisty pediatry lub neonatologa, w gabinecie stacjonarnym. Sytuacja pogarsza się, jeśli dziecko zaczyna gorączkować i wiadomo, że bez recepty się nie obejdzie. Teleporady umożliwiają lekarzom wystawienie eRecepty. To komfortowe rozwiązanie dla rodziców w sytuacji zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-19. Intuicyjna platforma halodoctor.pl pozwala na szybką rejestrację dziecka na e-wizytę. Wystarczy, że wybierzemy specjalistę pediatrę lub neonatologa spośród wielu dostępnych na platformie oraz dobierzemy datę i godzinę konsultacji, które są widoczne w grafiku każdego specjalisty. W trakcie wizyty online można porozmawiać z lekarzem za pomocą:

  • telerozmowy,
  • konsultacji wideo,
  • czatu internetowego.

Otrzymuj eReceptę SMS-em

Pediatra konsultujący dziecko na platformie haloDoctor zbierze szczegółowy wywiad na temat jego stanu zdrowia. Dzięki platformie online eRecepta zostanie przesłana, za pomocą kodu SMS lub e-mailem. Możesz zrealizować go we wszystkich aptekach w Polsce. Zaletą eReceptydla dziecka jest także jej ważność. Nie idź z kodem od razu do apteki, ponieważ eReceptajest ważna przez rok.

eRecepta wystawiona w trakcie wizyty online to także możliwość przedłużenia recepty na leki, które dziecko bierze na stałe oraz wypisania eRecepty na leki recepturowe np. od specjalisty dermatologa. Nie trzeba zakładać Internetowego Konta Pacjenta, aby uzyskać receptę dla swojego dziecka.

Komfort wizyty online

Wizyta ze specjalistą online jest bardzo komfortowa, gdyż przebiega w domu. To Państwo wybierają termin i godzinę wizyty, jak również specjalistę z którym chcą skonsultować problem zdrowotny dziecka. Bez czekania w kolejce do gabinetu, ani narażania swoich najbliższych na dodatkowe infekcje. Zapraszamy do korzystania z platformy dla pacjentów, na której szybko można otrzymać e-Receptę na potrzebne leki.

  Na Śląsku stawiają na innowacje społeczne i zielone technologie. Duże inwestycje klimatyczne czekają wszystkie polskie miasta